W serwisach cyfrowych ukazał się singiel „Każda z nas” w wykonaniu Alicji, czyli utalentowanej młodej wokalistki Alicji Szemplińskiej. Premierze singla towarzyszy teledysk dostępny na kanale DisneyPolskaVEVO w serwisie YouTube. Alicja jest jedną z dwudziestu artystek z całego świata, które nagrały wersję piosenki w swoich ojczystych językach.


„Każda z nas” to inspirująca i pełna pasji piosenka, wprost zachęcająca do działania i czynienia świata lepszym. Opowiadający o życzliwości i odwadze tekst znakomicie uzupełnia się z energicznym wokalem Alicji, młodej artystki o niespotykanym talencie. Alicja wygrała aż trzy ogólnopolskie programy wokalne, a w 2020 r. została reprezentantką Polski w – ostatecznie odwołanym – 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Nad swoimi kolejnym muzycznymi hitami pracuje w ramach wytwórni Universal Music Polska.

W teledysku widzowie mogą zobaczyć fragmenty znanych filmów z udziałem Księżniczek i Królowych Disneya, których historię zainspirowały całą akcję.

– Moją ulubioną bohaterką jest Pocahontas, księżniczka dobra, wrażliwa i odważna. Łączy nas wiele wspomnień, zaczynając od piosenki „Kolorowy wiatr”, którą śpiewałam w programie wokalnym mając 14 lat. Uważam, że łączy nas miłość do świata, przyrody i zwierząt. Mam łagodny charakter, ale gdy trzeba potrafię być silna i odważna jak Pocahontas – mówi Alicja.