Stokley jest szczęśliwym małżonkiem od ponad dziesięciu lat i rozumie złożoną dynamikę związku. Przez miniony czas zrozumiał, że relacja pełna wielu emocji nie ułatwia rozstania z osobą, w którą tak dużo się zainwestowało. Po raz pierwszy ten temat poruszył w swoim singlu „Cascade” z udziałem The Bonfyre, ale temat wydawał się niewyczerpany. Stąd remiks utworu zatytułowany „Cascade (Lvrs Quarrel Mix)”.

Oryginalna wersja „Cascade” była radosną melodią inspirowaną funkiem lat 80-tych. Jednak „Cascade (Lvrs Quarrel Mix)” zmienia klimat i nastrój utworu. Chociaż tekst pozostaje taki sam, nowa aranżacja nadaje mu zupełnie inny charakter.

Oprócz wydania nowej wersji, Stokley zdecydował się również nakręcić nową oprawę wizualną utworu na żywo. W czarno-białym wideo wykonuje utwór na scenie w pustym teatrze (z wyjątkiem członków jego zespołu). To zmysłowy, urzekający występ, który pokazuje nam, że były frontman Mint Condition świetnie czuje się jako solista.

Cascade (Lvrs Quarrel Mix)” pojawi się na nadchodzącym drugim albumie Stokleya, „Sankofa”. Projekt ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.