Brandy, znana jako pierwszy Czarny Kopciuszek, na zawsze pozostanie naszą ulubioną postacią z bajek. Księżniczka R&B będzie kontynuować swoje panowanie w imperium Disneya dzięki nowej piosence, nagranej z okazji 2021 Ultimate Princess Celebration.

Piosenka przewodnia uroczystości, „Starting Now” została napisana przez Jasona Matera, Jordana Powersa i Darrena Crissa, a wyprodukowana przez Warrena „Oak” Feldera.

Brandy opisała piosenkę w mediach społecznościowych, stwierdzając, że „celebruje odwagę i dobroć”. Jej nowy utwór zostanie wydany 21 maja, wraz z przygotowanym lyric video.

Premiera właściwego teledysku przewidziana jest na sierpień, kiedy wyemitowany zostanie program Disney Princess Remixed – An Ultimate Princess Celebration, półgodzinne widowisko muzyczne, które zadebiutuje na Disney Channel. W programie wystąpią utalentowane gwiazdy internetu, które wykonają swoje wersje kultowych piosenek księżniczek i królowych Disneya.

Ogłoszenie obchodów nastąpiło kilka miesięcy po tym, jak „Kopciuszek” w reżyserii Rodgersa i Hammersteina, w którym zagrała Brandy, zaczęły być transmitowane na Disney Plus.