Niemiecka piosenkarka Y’akoto, po zaprezentowaniu EPki “Obaa Yaa”, na które znalazły się 4 utwory, utrzymane w stylistyce soul/r&b, oddaje nam zupełnie nowy singiel zatytułowany “What’s Good”. Do utworu powstał klip w reżyserii Jhey Too Cool, a sama artystka tak o nim mówi:

Podobnie jak w przypadku mojej poprzedniej pracy, odkryłam lokalizację tego filmu podczas wieczornych biegów. Pewnego dnia skręciłam w lewo, nie zastanawiając się, dokąd mnie ta droga prowadzi. Odkryłam kilka linii kolejowych pośrodku eleganckiej, średniej klasy dzielnicy, w której się znajdowałam. Otaczały mnie małe domki i przydrożne kioski, salony, punkty gastronomiczne i małe puby. Po prostu pięknie. Poszłam na długi spacer po torach i postanowiłam nakręcić tutaj wideo.


Jennifer Yaa Akoto Kieck czyli Y’akoto, to córka Ghańczyka i Niemki. Swój talent muzyczny rozwijała w bardzo kosmopolitycznym środowisku. Pochodząca z Hamburga artystka mieszkała w kilku krajach, w tym we Francji, Kamerunie, Togo, Czadzie i Ghanie, gdzie obecnie mieszka. Y’akoto, pozostająca pod dużym wpływem Afryki, nieustannie poszukuje siebie i dlatego uważa, że ​​trudno określić rodzaj muzyki, jaki reprezentuje.