Easy Life prezentuje singiel „Skeletons” zapowiadający album „Life’s a Beach”, który ukaże się w czerwcy. W dniu premiery utworu, grupa zadebiutowała w amerykańskiej telewizji, wykonując kawałek w programie Jimmy Kimmel Live!. „Skeletons” miało swoją prapremierę w BBC Radio 1.

Prócz tego, Easy Life w marcu 2022 roku wystąpi w Polsce.


„Skeletons” to utwór pełen energii i instant classic w dorobku brytyjskiego zespołu. Jak tłumaczy frontman Murray:

– „Skeletons” bawi się z ideą częściowo tajemniczej i potencjalnie przerażającej przeszłości. Każdy ma bagaż i każdy ma szkielety w szafie. Każdy ma też na koncie zakochanie się w niewłaściwej osobie.

„Skeletons” to kolejny przedsmak debiutanckiego albumu „Life’s a Beach”.

Wcześniej zespół udostępnił pierwszy utwór z tracklisty, „A Message to Myself”, wyprodukowany przez BEKON (Kendrick Lamar) z zachwycającym wideo zrealizowanym przez Andy’ego Bakera („Rick & Morty”). To esej audio o depresji i bardzo mocne wezwanie, by kochać samego siebie.


Tytuł albumu – „Life’s a Beach” – to przekorne nawiązanie do zapomnianych przez świat lokalizacji daleko od morza i towarzyszącego plażom luzu. Murray wyjaśnia:

– To płyta, na której marzymy, by być gdziekolwiek indziej, ale jednocześnie fiksujemy się na ponurej Anglii.

Utworów z debiutu będzie można usłyszeć na koncercie Easy Life w warszawskiej Pradze Centrum 25 marca 2022 roku.

Easy Life to alternatywny brytyjski skład r&b założony w 2017 roku w mieście Leicester. W 2018 grupa podpisała się z wytwórnią Island Records, a w 2020 została okrzyknięta „Sound of 2020”, zajmując drugie miejsce w corocznym plebiscycie BBC, jak również wygrała 2020 NME Award w kategorii najlepszy brytyjski debiutant. Ich pierwszy mixtape „Junk Food” odniósł niemały sukces w UK, zajmując 7. miejsce w krajowych notowaniach.