Solomun publikuje kolejny utwór z nadchodzącego albumu! Taneczny singiel “The Center Will Not Hold” wychodzi nakładem jego wytwórni NINL, a towarzyszy mu animowany teledysk.

“The Centre Will Not Hold” to sugestywny, pełen emocji, melodyjny house’owy utwór, który oddaje esencję brzmienia Solomuna. Kompozycja zaczyna się delikatnie narastającym arpeggio, by w finale eksplodować niemal orkiestrowym współbrzmieniem smyczków, syntezatorów i perkusji.

To czwarty singiel z długo oczekiwanego krążka niemieckiego artysty “Nobody Is Not Loved”, który ukaże się 28 maja, po “Tuk Tuk” z udziałem ÄTNA, “Kreatur der Nacht” z Isolation Berlin i “Home”. Album przynosi dwanaście nowych utworów producenta nagranych z udziałem takich gości jak z Jamie Foxx, Planningtorock, Zoot Woman czy Anne Clark.

Wydając debiutancki album „Dance, Baby” w 2009 roku, Solomun stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie muzyki tanecznej. Jego renomę potwierdziły remiksy m.in. dla Depeche Mode, Lany Del Rey i Leonarda Cohena oraz występy na wielu znanych na całym świecie festiwalach, takich jak Coachella, Tomorrowland czy Time Warp.

“The Center Will Not Hold”, przypominający klubowe korzenie twórcy, jeszcze bardziej podkręca oczekiwanie na długo oczekiwany nowy album Solomuna, który ukaże się 28 maja.