Rosalie. oraz Vito Bambino stanowili do tej pory siłę napędową alternatywnej strony wytwórni. Muzycy zakorzenieni odpowiednio w r’n’b oraz alternatywne, w sposób nietuzinkowy rozszerzali dźwiękowe portfolio Def Jamu. Właśnie dowiedzieliśmy się, że do składu labelu dołącza opolski artysta – Jarecki, którego domeną są funkowe oraz bluesowe dźwięki.

Równocześnie rusza preorder nadchodzącego wydawnictwa „Totem”.

To będzie prawdziwa uczta dla fanów żywych, przestrzennych brzmień, samego artysty, ale nie tylko. Na swojej trzeciej solowej płycie, Jarecki porusza się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, oraz dynamicznymi i energetycznymi, sięgając ponownie do kochanych przez siebie funkowych brzmień.


DNA Jareckiego jest tutaj słyszalne od pierwszych taktów, a warstwa muzyczna i tekstowa nie pozostawia złudzeń. To najlepszy i najpełniejszy album artysty. Artystyczna dojrzałość zapewniła muzykowi jeszcze większą niezależność i swobodne łączenie gatunków. Zaowocowało to albumem bardzo zróżnicowanym stylistycznie o silnym artystycznym wyrazie.

Fani poprzednich płyt z pewnością poczują się jak w domu. Charakterystyczne eklektyczne podejście do muzyki to niski ukłon w stronę grooveowych soulowo-funkowych kompozycji. Osobiste, często wręcz intymne opowieści o miłości, życiu i przywiązaniu do natury. Wrażliwość wyśpiewana w soulowych brzmieniach, a wszystko misternie utkane z dźwięków przemyconych z poprzednich epok.

Premiera nowego albumu zaplanowana jest na 9 lipca 2021 i ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland. Krążek w wersji CD oraz 2LP można zamawiać TUTAJ.