9-krotna laureatka Grammy, wokalistka, autorka tekstów, pianistka, najczęściej odtwarzana w serwisach cyfrowych artystka w 2020 roku na live streamach, wydaje pierwszy pełny album koncertowy w karierze zatytułowany „Til We Meet Again”. Premiera już 16 kwietnia 2021 roku.


Kolekcja nagrań na albumie pochodzi z występów w USA, Francji, Włoszech, Brazylii i Argentyny, zarejestrowanych w latach 2017-2019. Pierwszy singiel „It Was You„, który już jest dostępny w serwisach cyfrowych, został nagrany na Festiwalu Ohana 2018 w Dana Point w Kalifornii wspólnie z Pete Remmem grającym na organach, Christopherem Thomasem na basie i Brianem Bladem  na perkusji. Na płycie pojawili się także basista Jesse Murphy, gitarzysta Jesse Harris, flecista Jorge Continentino i perkusjonistą Marcelo Costa.

„Til We Meet Again” można zamówić w przedsprzedaży na winylu, CD lub w serwisach cyfrowych.

14 utworów na albumie „Til We Meet Again” repertuarowo obejmują całą karierę Jones począwszy od jej debiutanckiego „Come Away With Me” z 2002 roku („Don’t Know Why”, „I’ve Got To See You Again”, „Cold, Cold Heart”), poprzez utwory z krążka „Feels Like Home” (2004) – „Sunrise”, „Those Sweet Words”, czy „Little Broken Hearts” (2012) – „After The Fall”, „Day Breaks” (2016) – „Flipside”, „Tragedy”, a także z najnowszej serii singli – „It Was You”, „Begin Again”, „Just A Little Bit”, „Falling”, w tym nominowany do nagrody GRAMMY „I’ll Be Gone”. Album zamyka oszałamiające solowe wykonanie utworu „Black Hole Sun” z repertuaru grupy Soundgarden, jako hołd dla Chrisa Cornella. Ten specjalny utwór został nagrany w Fox Theatre w Detroit, zaledwie kilka dni po śmierci Cornella po swoim występie w tym samym miejscu.