Nieczęsto można spotkać artystę z taką wyobraźnią i talentem muzycznym. Jacob Collier przez wielu nazywany jest jednym z najbardziej innowacyjnych muzyków swojego pokolenia. Mieszkający w Londynie 26-latek samodzielnie i konsekwentnie publikował swoją muzykę na YouTube, by już w 2012 roku jego nagrania osiągnęły status „legendy” w świecie muzyki. Artysta został dostrzeżony m.in. przez Herbie Hancocka i Quincy Jonesa, który do dziś współpracuje z Jacobem. 

Jacob Collier, pięciokrotny zdobywca Grammy i niekwestionowany muzyczny geniusz wystąpi 6 lutego 2022 w warszawskim Palladium!

Debiutancki album artysty „In My Room” został w całości nagrany w jego pokoju. Ogromny sukces płyty zaowocował rzeszą fanów i szeregiem współprac, wśród których pojawiają się m.in.: Coldplay, Ty Dolla $ign, Charlie Puth i SZA.


Jacob stworzył projekt na niespotykaną dotąd skalę – poczwórny album zatytułowany „Djesse”: 50 piosenek, podzielonych na cztery tomy, z których każdy porusza się w odrębnym muzycznym uniwersum dźwięku, stylu i gatunku. Przy wszystkich częściach współpracowało ponad 30 muzyków z każdego zakątka świata i całego spektrum gatunków. Dziś, dzięki “Djesse” Volumes 1 i 2 Jacob Collier może pochwalić się statuetkami Grammy.

Generalna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 26 marca, o 10:00.