Duet Ibeyi wydał nową piosenkę zatytułowaną „Recurring Dream”, którą siostry skomponowały do pełnometrażowego debiutu reżysera i scenarzysty Eda Morrisa – filmu „How To Stop A Recurring Dream”. Obraz dobył nagrody dla najlepszego filmu fabularnego i najlepszej aktorki na grudniowym British Urban Film Festival.


Ibeyi po raz pierwszy rozpoczęła współpracę z Edem Morrisem w 2014 roku, który wyreżyserował pierwszy teledysk bliźniaczek do ich świetnie przyjętego przez krytyków singla „River”. Następnie trio pracowało wspólnie nad dwoma kolejnymi teledyskami: „Ghosts”, utworu z ich debiutanckiego albumu „Ibeyi” oraz „Deathless” – głównego singla z ich oszałamiającego drugiego albumu „Ash”. Film Morrisa zawiera oryginalny utwór Ibeyi, a także wcześniej wydane piosenki z katalogu duetu.


Ibeyi to Naomi i Lisa-Kaindé Díaz. Siostry bliźniaczki są obecnie w trakcie pracy nad swoim trzecim albumem studyjnym. W 2017 roku wydały świetnie przyjęty przez krytyków album „Ash”, na którym wystąpili między innymi Michelle Obama, Kamasi Washington i Meshell Ndegeocello. Uznany na całym świecie debiutancki album duetu („Ibeyi” 2015) przyniósł  im fanów i współpracowników w osobach najbardziej kultowych współczesnych artystów, takich jak Beyoncé, Alvin Ailey, JR i Chanel – co jest wynikiem unikalnej, porywającej mieszanki muzyki Yourban z nowoczesnym jazzem, soulem i hip-hopem.