Wyróżnienie z rąk przedstawicieli Wydawnictwa Agora, poza wokalistką, odebrali także twórcy aranżacji utworów Chopina, które znalazły się na płycie “Czułe struny”: Krzysztof Herdzin, Nikola Kołodziejczyk, Jan Smoczyński, Adam Sztaba i Paweł Tomaszewski, a także Janusz Marynowski – dyrektor Orkiestry Sinfonia Varsovia, którą usłyszeć można na płycie, realizator dźwięku – Leszek Kamiński, twórca grafiki albumu – Adam Żebrowski oraz management artystki. 

“Jesteśmy ogromnie dumni z tego projektu i wierzymy, że będzie miał on szansę zaistnieć poza granicami naszego kraju, a młodsze pokolenia będą się o nim uczyć w szkołach” powiedziała do wszystkich zebranych Paula Wieczorek, kierownik marketingu i PR Wydawnictwa Agora S.A.

Wzruszenia nie kryła sama Natalia, która poprzez swój upór i wiarę w powodzenie projektu doprowadziła do jego powstania w skali jaką założyła na samym początku, bez żadnych ustępstw, ani muzycznych kompromisów. Wysiłek się opłacił, bo wydawnictwo bardzo szybko zdobyło serca słuchaczy, stając się jedną z najpopularniejszych płyt ostatniego roku. 

Natalia nie zwalnia jednak tempa i ogłasza, że przyszły rok rozpocznie koncertowo.

“Czułe struny” zabrzmią w pełnym składzie już 29 stycznia 2022 roku w ICE Kraków, a dwa dni później, 31.01 we wrocławskim NFM. Tym razem pod batutą aż pięciu dyrygentów zabrzmi Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. Promotorem wydarzenia jest Agencja Prestige MJM, która do tej pory odpowiedzialna była za realizację w Polsce koncertów m.in. Justina Timberlake’a, Andrei Boccellego, Jennifer Lopez czy zapowiadane koncerty Celine Dion. 

Przypomnijmy, że “Czułe struny” to największa artystyczna produkcja na naszym rynku fonograficznym jak również wydarzenie bez precedensu na świecie. Dodatkową wartością projektu jest wzbogacenie utworów Chopina o warstwę liryczną, za którą odpowiada Natalia Kukulska, jak również zaproszone przez nią artystki: Bovska, Natalia Grosiak, Kayah, Gaba Kulka oraz Mela Koteluk.