Wielokrotnie nagradzana wokalistka i autorka piosenek, Jorja Smith wydała nowy singiel „Addicted”. Emocjonalny utwór został zainspirowany chęcią „zdobycia pełnej uwagi kogoś, kto nie daje jej tyle, ile powinien” – mówi Smith. Jorja, wraz z Savanah Leaf, jest autorką teledysku nakręconego przez kamerkę internetową.

„Teledysk przedstawia kilka wersji mnie śpiewającej piosenkę – dobrze bawiącej się przebierając, nie starającej się być zbyt serio i dającej sobie trochę więcej wolności”.

„Addicted” ukazuje się po świetnie przyjętych singlach – dancehallowym „Come Over” (feat. Popcaan) oraz „By Any Means”, poruszającym, pełnym siły utworem, który starał się ująć w muzykę energię wywołaną protestami obywatelskimi w 2020 roku.


W ciągu ostatnich ponad dwóch lat, które upłynęły od premiery nominowanego do Grammy debiutanckiego albumu „Lost & Found”, Smith zdobyła uznanie jako autorka poruszającej muzyki, utalentowana wokalista oraz młoda kobieta, podążająca swoją drogą w świecie. Jorja znalazła się na okładkach wielu magazynów, wystąpiła na licznych rozdaniach nagród oraz wyprzedała koncerty na całym globie. Łącznie jej utwory zostały odtworzone ponad miliard razy. Wydany w 2019 roku singiel „Be Honest” (feat. Burna Boy) to najpopularniejszy utwór w jej dorobku – posłuchano go już ponad 250 milionów razy. „Addicted” do zapowiedź większej porcji nowej muzyki Smith, którą usłyszymy w 2021 roku.