Nowo podpisana umowa z Atlantic Records i wkraczająca w zupełnie nowy rozdział swojej muzycznej podróży, Laura Mvula od jakiegoś czasu jest zajęta pracą w studio. Streamingowany występ „Laura Mvula Presents… Under A Pink Moon”, to Laura z nowym znalezionym światłem, pokazującym postęp artystki.


Jako jeden z najbardziej ekscytujących talentów muzycznych, które wyrosły z Wielkiej Brytanii, Laura wcześniej zdobyła nagrodę Ivor Novello dla najlepszego albumu, była nominowana do nagrody Mercury (nie raz, ale dwukrotnie), BBC Sound Poll, BRITs Critics Choice Award , dwie nagrody BRIT Awards w 2014 roku (brytyjska artystka solowa i brytyjski Breakthrough Act) i wygrała niesamowite dwie nagrody MOBO w 2013 roku (Najlepsza Kobieta i Najlepsza artystka R&B / Soul).

Laura zwróciła na siebie uwagę swojego muzycznego bohatera Prince’a podczas pierwszego z dwóch występów na scenie Pyramid w Glastonbury. Podróżowała po świecie, wyprzedając koncerty i urzekając tłumy w każdym miejscu. Doceniona przez krytyków kariera Laury doprowadziła ją do pracy z prawdziwymi inspiracjami, m.in. Nilem Rodgersem i tras koncertowych z Davidem Byrne.

kliknij w zdjęcie aby przejść do sprzedaży biletów