Natalia Moskal to polska wokalistka, która swoje życie prywatne i zawodowe dzieli między Polskę i Włochy, oraz jej najnowszą płytę „There Is A Star”, która jak mówi artystka, jest jej hołdem dla kultury włoskiej i dla wielkiej Sophii Loren. Album zawiera 14 piosenek znanych m.in. z włoskiego, powojennego kina, w nowych aranżacjach Jana Stokłosy. Album w swoim klimacie prezentuje Włochy zarówno Federico Felliniego jak i Paolo Sorrentino z odrobiną Frances Mayes. Utwory zostały zaaranżowane na orkiestrę z wykorzystaniem m.in. akordeonu, wibrafonu, czy saksofonu. 

Płytę premierowo promował singiel „Mambo Italiano”, który był wykonany przez wielu artystów, takich jak Sophia Loren, Betty, Midler, Dean Martin, czy Rosemary Clooney. Do piosenki powstał teledysk, który poprzez liczne stylizacje tworzy przyjemny obraz lat 50. i 60. Płyta utrzymana jest w większości w stylistyce oryginałów, jednak z nową, świeżą instrumentacją. Aranżacje Jana Stokłosy są wielobarwne, oparte na akustycznych instrumentach, wśród których oprócz tak oczywistych jak perkusja czy kontrabas znalazły się mniej spotykane jak np. wibrafon czy akordeon. Współczesne brzmienie zapewniają instrumenty elektroniczne jak moog czy piano fendera. Wśród sporej plejady polskich muzyków znaleźli się m.in Marcin Wyrostek czy Buslav. 

Natalia Moskal o swojej płycie:  

Moja płyta to hołd dla włoskiej kultury i Sophii Loren, absolutnej ikony. Od dawna planowałam stworzyć album, który pokaże moją miłość do Włoch. Chciałabym, aby „There Is A Star” przypomniało słuchaczom kultowe tytuły, które przeszły do historii światowego kina i ponadczasowe piosenki. Włoskie kino, szczególnie to sprzed kilku dekad, ma w sobie pewną finezję, delikatność, jest według mnie oryginalne i wyrafinowane. W tych pandemicznych czasach dobrze przenieść się chociaż poprzez filmy czy właśnie muzykę do świata, który w tym trudnym momencie może dostarczyć trochę, tak bardzo potrzebnej, pozytywnej energii.

W sieci pojawił się kolejny singiel promujący album. Za klip do „Tu vuo' fa l’Americano” odpowiada Dawid Ziemba – reżyser filmowy, nominowany do prestiżowej i zarazem najważniejszej nagrody polskiej fonografii, Fryderyki 2019 w kategorii teledysk roku. Został zwycięzcą VIVA PHOTO AWARDS 2016 w kategorii Moda, stworzył teledyski m.in. dla Viki Gabor.