Julia Sibielak debiutowała w 2020 roku utworem “#Undiscovered”. Jako najmłodsza uczestniczka Carpathia Festival zajęła 2. miejsce w ubiegłorocznej edycji festiwalu, śpiewając swój debiutancki singiel. Nowa piosenka Julii jest opowieścią o zmianach i odpowiedzialności za scenariusz własnego życia. Młoda artystka zachęca nas do zauważenia granic między tym, co rzeczywiste i nierealne, a także dodaje odwagi, by nie bać się zmian, a szukać w nich inspiracji.

“#Unreal” to drugi singiel Julii Sibielak, który artystka prezentuje w rocznicę swojego debiutu.

Julia zachwyca barwą głosu, wrażliwością i dojrzałością wykonawczą. Gratką dla miłośników smyczkowych brzmień jest fakt, że w nagraniu usłyszymy Atom String Quartet. Julia zabierze naszą wyobraźnię do scen filmu, który jeszcze nie powstał, a na którego premierę czekamy z niecierpliwością.

Za produkcję muzyczną i kompozycję odpowiedzialny jest Mateusz Krautwurst. Warto dodać, że Julia Sibielak jest uczestniczką tegorocznej edycji Voice Office. Czekamy z niecierpliwością na efekty ich pracy, a już dziś możemy delektować się tym, co ma nam do zaoferowania Julia Sibielak w premierowej piosence!