MaJLo – założyciel i artysta niezależnego wydawnictwa muzycznego Seagull Ross, debiutuje w roli kompozytora muzyki ilustracyjnej stworzonej do nowego serialu TVN, „Tajemnica Zawodowa”.

Maciej Milewski – producent muzyczny, multiinstrumentalista i wokalista, znany szerszemu gronu odbiorców jako MaJLo, ma właśnie okazję, by zaprezentować swoje umiejętności na nieco innym polu. Artysta został zaproszony do stworzenia muzyki do nowego serialu produkcji TVN „Tajemnica Zawodowa”, którego premierowy odcinek będzie można zobaczyć już w najbliższą środę 17 lutego. Serial w reżyserii Marka Lechkiego (Interior, Pakt) łączyć będzie wątki prawnicze i obyczajowe.


MaJLo debiutuje w roli kompozytora muzyki, ale obok kompozycji powstałych wyłącznie na potrzeby serialu, usłyszymy również utwory z ostatniego, trzeciego albumu artysty, „Vestiges: The Scenes”, wydanego w październiku 2020 roku nakładem niezależnej wytwórni Seagull Ross, założonej i kierowanej przez Milewskiego. Album nominowany jest do nagrody European Independent Album Of The Year, której kuratorem jest towarzystwo IMPALA. W serialu będzie można również usłyszeć utwór naszego drugiego artysty Vincenta – Please, Save Us.