Po wydanym w Dzień Singla kawałku „Single AF”, Fousheé postanowiła dołączyć do niego klip w Walentynki. Teledysk wyreżyserowany przez samą Fousheé we współpracy z Zach’em Sulak’iem został nagrany w Los Angeles. Pokazuje celebrację życia jako singiel, w gronie swoich przyjaciół. Pod koniec wideo pojawił się niespodziewany gość – Teezo Touchdown. W tym trudnym dla każdego roku, piosenkarka wciąż stara się skupiać na samoakceptacji, dbaniu o siebie i walce o prawa kobiet za pomocą muzyki. „Single AF” tylko to potwierdza.

„To serdeczna, pełna pewności siebie oda do bycia romantycznie niezależnym… Delikatny kawałek R&B przynosi uczucie pełne ulgi, które Fousheé przekazuje za pomocą krystalicznie czystego falsetu wbijającego się w stratosferę…” – NYLON


Fousheé zyskała popularność dzięki premierze utworu „Deep End”, który zdobył uznanie od portali i magazynów. Od tego czasu „Deep End” został wielokrotnie wyróżniany między innymi zajmując #5 miejsce na liście Spotify Global Viral 50 oraz innych zestawieniach takich jak: Today’s Top Hits, Pop Rising, Hot Rhythmic, czy Top Global 200. Utwór był odtwarzany 30 milionów razy i znajduje się na ten moment na miejscu #1 playlisty Apple Music Alt R&B. 

Urodzona w New Jersey artystka Fousheé, zawsze stawiała muzykę na piedestale.

Dzięki jej mamie, która pochodzi z Jamajki wokalistka zaczęła grać w żeńskim zespole Reggae PEP jako perkusistka, jeszcze przed zamieszkaniem w Ameryce. We wczesnym dzieciństwie Fousheé słuchała różnych wykonawców takich jak Bob Marley, Toni Braxton, czy Etta James, a później do jej ulubionych artystów należal między innymi Frank Ocean. Pierwsze utwory pisała w wieku 6 lat i występowała z różnymi zespołami jeszcze w dzieciństwie. Już wtedy wiadome było, że muzyka jest jej prawdziwą pasją i chce z nią wiązać przyszłość. Mimo to tak jak zwykłą nastolatka poszła na studia a muzyczna karierę odłożyła na bok. Po poważnym wypadku jej mamy Fousheé zrozumiała, ze musi na poważnie wziąć swoje marzenia i dążyć do obranego przez siebie celu. Po mieszkaniu w Nowym Jorku, artystka przeniosła się do Los Angeles, gdzie doświadczyła bujnej sceny muzycznej i obecnego wszędzie środowiska artystycznego, które pomogły jej w procesie twórczym i rozwijaniu się jako wokalistka. W 2020 roku Fousheé zyskała popularność za sprawą singla „Deep End” i ostatnio podpisała kontrakt z wytwórnią RCA Records.