Po roku od premiery singla „Ręka” Bartek Królik wydaje remiks utworu jako prezent dla fanów. Remiks powstał we współpracy z Sebem Skalskim i Masta P (Piotrem Zabrodzkim), członkami warszawskiej grupy funkowej Easy Band All Stars, producentami albumów „Cafe Fogg”, czy Reggae – „Spiekota” dla grupy Demono.

Remiks inspirowany jest muzyką G-Funk i lekko odbiega stylistycznie w kierunku hip-hop. Do piosenki dołączony jest ten sam, zakręcony klip, zrealizowany do oryginału we współpracy z Mortvideo. Na planie teledysku pojawiło się grono znakomitych gości m.in. Gabi Drzewiecka, DrySkull, DJ Envee i Udoo. Słowiański przykuc, kultowe klapki Kubota, ortalion, oldschoolowe pierścienie czy guma balonowa dopełniają imprezowy klimat tej układanki. 


Premiera „Ręki” zapowiadała długo oczekiwany, solowy album „Pan od Muzyki” Bartka Królika, który ukazał się wiosną 2020. Fani artysty brali udział w kampanii #KręćTąRęką, tworzonej z marką KUBOTA, która zawirowała na Instagramie i TikToku.

Jak komentuje sam Bartek Królik: 

– Po roku od premiery czujemy, że za mało kręciliśmy. Dlatego w tym roku zamierzamy kręcić jeszcze więcej! Na planie klipu pracowało nam się obrotowo, a pomysł na numer nie wziął się znikąd! ;) „Czy wszyscy z nami są?!”. 

Trasa koncertowa, promująca premierową płytę artysty PAN OD MUZYKI TOUR odbędzie się jesienią.