Singiel „KIM”, w którym gościnnie udziela się Yung Baby Tate, pojawia się po docenianej EPce „Last Year Was Weird, Vol. 2” wydanej w 2020 roku. Za muzykę w tym utworze odpowiedzialny jest producent Dan Farber. Towarzyszący mu teledysk pokazuje jak Tkay wciela się w trzy ikoniczne postacie o imieniu Kim: komiksową Kim Possible, Lil Kim i Kim Kardashian. Najważniejsze momenty wideo to: przełomowy strój Lil Kim z MTV VMA z 1999 roku, sesja okładkowa PAPER Kim Kardashian oraz 10-piętrowa Yung Baby Tate w roli nemezis Kim Possible, Shego.

Tkay Maidza na singlu i teledysku:

„Pomysł na piosenkę wyszedł od Kim Possible, kultowej postaci z mojego dzieciństwa – zawsze była najlepsza. Pomyślałam, że dlaczego nie zrobić piosenki o tym, że zawsze sobie poradzę, na przekór wszystkim, tak jak Kim. Kiedy zaczęliśmy planować teledysk pomyśleliśmy, dlaczego nie odtworzyć ważnych momentów z udzialem innych ikonicznych Kim…”


Rok 2020 był rokiem, w którym urodzona w Zimbabwe, wychowana w Australii Tkay Maidza została wyniesiona na nowe wyżyny. Od billboardów na Times Square po artykuły w Pitchfork i Vogue oraz miejsce na ścieżce dźwiękowej FIFA. „The Last Year Was Weird, Vol. 2” EP to nowy, fascynujący krok dla młodej artystki. W 8 utworach mistrzostwo wszechstronności mizucznej Maidzy zajęło centralne miejsce, prezentując eklektyczną mieszankę wpływów obejmującą mieszankę bounce, dark trap, alt-R&B, neo-soul i jej charakterystyczny nowoczesny hip-hop. Nominowana przez ARIA EP w kategorii Best Soul / R&B Release spotkała się z uznaniem ze strony Stereogum, Wonderland, The Guardian, PAPER i innych.