Niedawno ukazał się kolejny utwór Bløm, polskiej wokalistki zamieszkałej od kilku lat w Danii. Singiel “Moon” to połączenie nostalgicznej melodii, nawiązującej swoim brzmieniem do gatunku house, z przejmującym i delikatnym wokalem artystki. To miłosna opowieść zrodzona podczas pełni księżyca.

Posłuchaj singla i poznaj twórczość Bløm!


“Moon” jest muzyczną historią, osadzoną w house’owych brzmieniach, o powracającym uczuciu rozżarzonego umysłu wędrującego po dalekich wspomnieniach miłosnych w bezsenną, zimową noc. To kolaboracja trzech muzyków: Bløm (Antosia Kwiatkowska) [PL], ProjectE [DE] i Tony Andersen [DK]. ProjectE czyli Igor Rauchen odpowiada za aranżację utworu, Antosia Kwiatkowska z kolei odpowiada za warstwę tekstową, wokal, a także elementy muzyki. Tony Andersen objął pieczę nad elementami kompozycji, mix oraz master. Singiel został wydany w duńskiej wytwórni muzycznej Nanovision Production Denmark. W lutym 2021 ukaże się również teledysk, nad którym artystka pracuje razem ze studiem filmowym Elsewhere, który odpowiada również za realizację obrazka do jej poprzedniego utworu “Nowhere” oraz live music video do singla “Utopian Life” będącego częścią produkcji filmowej należącej do grupy artystów ARTETRA. Premiera filmu zaplanowana jest na przełomie 2021 i 2022 roku i pojawi się w kinach na terenie całej Danii.

Bløm aka Antosia Kwiatkowska to 23-letnia artystka, wokalistka i songwriterka. Urodzona w Warszawie, aktualnie mieszka w Danii. Tworzy muzykę elektroniczną (od łagodnej elektroniki, breakbeat, trap, po house i techno). Jej elementem rozpoznawczym jest bogate spektrum wokalu artystki opowiadającego o jej życiowych przemyśleniach.