Jon Batiste prezentuje nowy singiel „I Need You”. Utwór zapowiada nowy album „We Are” (premiera 19 marca), na którym gościnnie pojawiają się Mavis Staples, Zadie Smith, PJ Morton, Trombone Shorty i inni.

Wielokrotnie nominowany do nagród Grammy i Emmy Artysta, gwiazda telewizyjna i aktywista Jon Batiste przedstawia swój nowy singiel „I Need You” z nadchodzącego albumu „We Are”. Album ukaże się na całym świecie 19 marca (nakładem Verve Records). Nowy singiel, wraz z nowym teledyskiem w reżyserii Alana Fergusona (Camilla Cabello, Jay-Z i choreografią nominowanego do Nagrody Emmy Jemela McWillamsa (John Legend, Janelle Monáe) jest już dostępny. Klip to hołd dla ery swingu rodem z Harlemu lat 20., 30 i 40.

Na „I Need You” Batiste prezentuje swoje niesamowite możliwości wokalne.

Utwór powstał we współpracy z autorką tekstów Autumn Rowe i producentem Kizzo. Jest to hołd dla jego południowych korzeni i dziedzictwa muzyki afroamerykańskiej, z nowoczesną produkcją popową i nutką hip-hopu.

Ta piosenka jest jak oczyszczenie. Jak ciepły uścisk po całym 2020 roku. Let’s bring the vibes back!

„I Need You” to drugi singel z długo oczekiwanego albumu Jona „We Are”. Pierwszym z nich był utwór tytułowy wydany jako hymn i towarzyszący protestom w Nowym Jorku latem 2020 roku.