Hollywood Music in Media Awards nazywane są muzycznym odpowiednikiem Oscarów. Nagrody przyznawane są za oryginalną muzykę w filmach, telewizji, grach wideo, reklamach, teledyskach.

W tegorocznej edycji nominowano m.in. muzykę z serialu Netflixa „The Eddy”, w której jedną z głównych ról wciela się Joanna Kulig, w następujących kategoriach: „piosenka w serialu/programie telewizyjnym” (utwór „The Eddy”, skomponowany przez Glen’a Ballard’a, Randy’ego Kerber’a, wykonana przez zespół The Eddy z Joanną Kulig na czele); nadzór muzyczny w serialu „The Eddy” (Angela Vicari); najlepszy soundtrack. Zwycięzców poznamy 27 stycznia.


Elliot Udo (André Holland), niegdyś ceniony nowojorski pianista jazzowy, jest współwłaścicielem podupadającego klubu The Eddy. Występuje także w roli managera kapeli prowadzonej przez Maję (Joanna Kulig) – piosenkarkę, będącą z nim w burzliwym związku. Kiedy Elliot odkrywa, że jego wspólnik Farid (Tahar Rahim) może być zaangażowany w szemrane interesy w klubie, na światło dziennie wychodzą również inne tajemnice, o których nie miała pojęcia nawet żona Farida, Amira (Leïla Bekhti). A gdy do Paryża – i do mieszkania Elliota – z niespodziewaną wizytą przyjeżdża jego zagubiona, nastoletnia córka, Julie (Amandla Stenberg), jego życie zawodowe i osobiste zaczyna się rozpadać, a on sam konfrontuje się ze swoją przeszłością, walcząc jednocześnie o utrzymanie klubu i starając się chronić najbliższych. Muzyka z serialu dostępna jest na portalach streamingowych.