We współpracy z Amazon Music, Sinéad Harnett coveruje klasyka The Isley Brothers z 1976 roku „At Your Best (You Are Love)”. Utwór stał się powszechnie znany dzięki wersji Aaliyah, która przygotowała swoją wersję piosenki na debiutancki album z 1994 roku „Age Ain’t Nothing but a Number”.

I to właśnie wykonanie Aaliyah posłużyło Harnett za inspirację. Wsparty akustycznymi dźwiękami, przewiewny głos brytyjskiej piosenkarki brzmi czysto, delikatnie i wystarczająco słodko, aby rozgrzać zimowe dni.

W swoich mediach społecznościowych Harnett zwróciła się do nieżyjącej Aaliyah:

„Od momentu, gdy jako mała dziewczynka usłyszałam twoją muzykę przez głośniki mojej starszej siostry, byłam absolutnie zauroczona. Wierzyłem w każde słowo, które śpiewałaś. Taka delikatna i anielska. Cholera, nauczyłeś mnie czegoś o RnB. O soulu! ”

„Od tamtej pory Twoja muzyka wciąż brzmi tak samo świeżo; Jak nowa; i wciąż topię się nad tymi wszystkimi improwizacjami. Coś w twojej wersji „At Your Best (You Are Love)” za każdym razem mnie przeszywa, a kiedy sama ją śpiewam, zabiera mnie gdzie indziej. Tęsknimy za tobą, królowo”.

At Your Best (You Are Love)” ukazuje się po singlach „Take Me Away” i „Stickin”, które mają pojawić się na nadchodzącym albumie Harnett.