Celeste udostępniła zupełnie nową piosenkę, która zakończyła jej 2020 rok. Utwór zadebiutował na żywo podczas corocznej edycji Hootenanny Jools w BBC Two


Love Is Back” jest kontynuacją materiału pochodzącego z nowej płyty „Not Your Muse„, której premierę zaplanowano na 26 lutego. W zeszłym miesiącu udostępniła singiel „A Little Love”, który jest jednocześnie ścieżką dźwiękową do świątecznej reklamy Johna Lewisa.


Na „Not Your Muse” znalazło się 12 utworów, w tym 9 niepublikowanych wcześniej oraz single „Strange”, „A Little Love” oraz „Stop This Flame” (motyw przewodni Sky Sports Premiere League). Na wersji deluxe znajdą się ulubione utwory fanów: „Lately”, „Both Sides Of The Moon”, „Father’s Son” i „Hear My Voice”. 

Celeste w styczniu triumfowała w prestiżowym plebiscycie BBC Sound of 2020 oraz zdobyła nagrodę BRITs Rising Star. „Hear My Voice” trafiło na ścieżkę dźwiękową nowego filmu Aarona Sorkina „Proces siódemki z Chicago”. Eksperci przewidują nominację do Oscara za utwór. Utwór „A Little Love” trafił z kolei do wyczekiwanej świątecznej reklamy domów towarowych John Lewis. Po raz pierwszy w historii w spocie użyto piosenki specjalnie napisanej na potrzeby reklamy. YouTube ogłosiło Celeste jako kolejną artystkę w programie Artist On The Rise.