Uświetnianie śpiewem najważniejszych wydarzeń ludzkość ma niemal w genach, stąd piosenki świąteczne i noworoczne chcą i mają w swoim repertuarze niemal wszyscy muzycy, a ci najwięksi mogą poszczycić się niejedną pełnowymiarową płytą z kolędami, pastorałkami, piosenkami okazjonalnymi.

Modern Look, organizator Ladies’ Jazz Festival proponuje Państwu w tym trudnym roku dla nas wszystkich, a dla osób kochających muzykę, koncerty, wydarzenia artystyczne szczególnie wyjątkowe wydarzenie: 25 grudnia 2020 o godz. 18:00 będą Państwo mogli wpuścić do swych domów plejadę dam jazzu, które z radością uświetnią Wasze święta.
Na koncercie Ladies’ Jazz na Święta wystąpią m.in. Urszula Dudziak, Aga Zaryan, Monika Borzym, Dorota Miśkiewicz, Grażyna Auguścik i Mika Urbaniak.

Być może nie będą Państwo mogli spotkać się ze wszystkimi bliskimi, ale będziemy mogli śpiewać te same kolędy i świąteczne piosenki w tym samym czasie dzięki koncertowi Ladies’ Jazz na Święta  dostępnemu 25 grudnia od godziny 18:00 w Internecie m.in. na WP Pilot, na kanale YouTube oraz na Facebooku Ladies’ Jazz!

Wszystkie linki do transmisji znajdą Państwo na stronie www.ladiesjazz.pl

Projekt Ladies’ Jazz na Święta otrzymał wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19