­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Jest w Polsce dom, w którym nie słyszało się Żółtych kalendarzy czy Pustych kopert? Ladies’ Jazz śpiewa Piotra Szczepanika Modern Look i Ladies’ Jazz zapraszają na wyjątkowy benefis zmarłego w tym roku artysty.

Gwiazdy Ladies’ Jazz Festival: Dorota Miśkiewicz, Krystyna Stańko, Monika Borzym, Anna Serafińska, Iza Kowalewska oraz gościnnie Mietek Szcześniak zaśpiewają największe przeboje Piotra Szczepanika. Wraz ze śpiewającymi artystami wystąpią m.in. Marek Napiórkowski i Henryk Miśkiewicz.

W programie koncertu największe przeboje niezapomnianego Artysty, które już teraz, jeśli nie są, to powinny być w kanonie polskich dóbr narodowych.

Muzyka łączy pokolenia? Oczywiście!

Wystarczy podłączyć rodzicom i dziadkom komputer do ich telewizora i spędzić z nimi grudniowy wieczór przy piosenkach Piotra Szczepanika. W czasach, gdy tak rzadko się widzimy, to może być jedno z ważniejszych przeżyć, a znane piosenki w nowych aranżacjach i w wykonaniu współczesnych jazzowych gwiazd scen polskich pretekstem do rozmów, żartów, komentarzy, wspomnień i wymiany przeżyć między pokoleniami, a może i niezwykłych odkryć muzycznych.

Tylko w najbliższym gronie, bezpiecznie, a pośród wspaniałych artystów. Transmisja odbędzie się w sieci już 21 grudnia o godz. 20:00 m.in. na WP Pilot, YouTube i Ladies’ Jazz Facebook.

Koncert Ladies’ Jazz śpiewa Piotra Szczepanika otrzymał wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.