MTV Unplugged to koncerty, podczas których artyści śpiewają na żywo wyłącznie przy akompaniamencie instrumentów akustycznych. Pierwszy z nich, na którym wystąpiła sławna grupa Bon Jovi, odbył się w 1989 roku i od tamtej pory już ponad dziewięćdziesiąt światowych gwiazd wzięło udział w projekcie, sprzedając miliony płyt na całym świecie.

W Polsce miało miejsce już osiem koncertów MTV Unplugged. Dziewiąty nagrywany będzie 19 grudnia! Koncert będzie miał charakter kameralny, a uświetni go Natalia Przybysz.

– Cieszymy się, że format „MTV Unplugged” jest wciąż tak popularny. Tego rodzaju wydarzenia są wyjątkowo ważne w obecnych czasach, gdy fani muzyki nie mają możliwości uczestniczenia w koncertach. Jestem pewien, że energia i talent tak znamienitej artystki, jaką jest Natalia Przybysz sprawią, że jej koncert, nawet jeśli oglądany na ekranie telewizora czy komputera, dostarczy niezapomnianych, prawdziwych emocji – komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Daniel Reszka, vice president, comedy & entertainment, youth & music brands ViacomCBS Networks CEE.

MTV Unplugged by Natalia Przybysz zostanie wydany w 2021 roku!