Jorja Smith nawiązała współpracę z Enny przy remiksie jej niedawnego singla „Peng Black Girls”. Utwór z udziałem Amii Brave, został wydany w ramach kontraktu Enny z wytwórnią Smith – FAMM.

Jak twierdzi młoda raperka z południowo-wschodniego Londynu:

Wszystko, co wiąże się z remiksem, wydaje się jakby dotknięte boską ręką. Powstał przy udziale Paya & Srigala, w stanie lekkiej paniki podczas pierwszego lockdownu, ale nawet w tych niełatwych okolicznościach, wszyscy wiedzieliśmy, że stworzyliśmy coś wyjątkowego. A później Jorja dodała swoją zwrotkę i nadała piosence zupełnie nowy klimat. Szaleństwo! Nowa wersja jest esencją kultury bycia „Czarnym i Brytyjczykiem”.


Remiks ukazał się zaledwie kilka tygodni po tym, jak Smith wydała duet z Popcaan, „Come Over”, będącym piątym singlem artystki, wydanym w 2020 roku. W tym roku wydała już: „By Any Means” i własną wersję przeboju St. Germain – „Rose Rouge”. Pojawiła się także w kwietniowym remiksie „Slow DownMavericka Sabre’a oraz w „Kiss Me In The MorningGlena Ballarda i Randy’ego Kerbera. Ten ostatni był częścią ścieżki dźwiękowej do serialu Netflixa „The Eddy”.