Po wielu przebojowych singlach, tytule jednego z największych muzycznych objawień 2018 roku oraz świetnie przyjętej EPce „Blask” w końcu możemy to powiedzieć – Olga Polikowska już wkrótce wyda debiutancką płytę! Album ukaże się w marcu 2021 roku. Pierwszym singlem z tego wydawnictwa jest utwór „Teraz wiem”.


Muzyka Olgi Polikowskiej to wypadkowa synthpopu, downtempo, muzyki dance i elektronicznej oraz niebanalnych osobowości, z którymi współpracuje. W jej utworach od początku słychać przyjemnie unoszące się bity zestawione z subtelnym i zmysłowym wokalem. Kierunek, jaki obrała, przygotowując swój pierwszy album jest tak samo fascynujący. Właśnie ukazał się jej premierowy singiel pt. „Teraz wiem”, pod którym, oprócz Olgi, podpisali się najlepsi fachowcy.  

Producentem utworu i współkompozytorem muzyki jest Patryk Walczak, na gitarze zagrał Jeremiasz Hendzel, a na basie Adam Świerczyński. Za mix kawałka odpowiedzialny jest Envee, a master to robota Michała Eproma Baja. 

W utworze „Teraz wiem” współczesne r’n’b spotyka się z balladowym wokalem. Ta piosenka jest o tym, że nie wszystko zawsze jest takie, jakie mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Czasami najlepszym wyjście jest to, żeby się z tym pogodzić i ze spokojem czekać na lepszy wiatr – opowiada o swoim nowym singlu Olga.

Debiutancka płyta Olgi Polikowskiej ukaże się w marcu 2021 roku nakładem wytwórni FONOBO Label.