Mariah Carey udostępniła klip do utworu „Underneath the Stars”. Pierwsze informacje o wideo pojawiły się już w sierpniu. Utwór „Underneath the Stars” pojawił się na wydanym w 1995 roku albumie „Daydream”. Klip został nakręcony w Europie i z nieznanych powodów nigdy nie został upubliczniony- fani Carey musieli czekać na to, aż 25 lat.

„Daydream” to piąty album studyjny Mariah Carey. Oficjalnie, wydany został 3 października 1995 roku nakładem wytwórni Columbia Records.

„Daydream” odbiega stylistycznie od pozostałych albumów w dorobku Mariah Carey. Jest utrzymany w takich gatunkach muzycznych jak R&B i Hip Hop. Bardzo wysokie wyniki sprzedaży w pierwszym tygodniu premiery sprawiły, że album 21 października 1995 roku znalazł się na szczycie prestiżowej listy Billboard 200 Album, na której pozostał przez trzy tygodnie. W pierwszym tygodniu sprzedaży „Daydream” ustanowił rekord – 224 000 sprzedanych płyt. Carey stała się pierwszą kobietą, która w krótkim czasie sprzedała milion kopii płyty. Popularność albumu pozwoliła utrzymać się mu w pierwszej dziesiątce listy przez 29 tygodni, a zawrotna liczba 760 tys. sprzedanych egzemplarzy w 11. i dwóch kolejnych tygodniach sprawiła, że Carey wróciła na trzy tygodnie na pierwsze miejsce zestawienia. W sumie album przebywał na liście 70 tygodni. New York Times, People i TIME są zgodne, że „Daydream” był „numerem jeden” 1995 roku i tym samym światowym bestsellerem, ponieważ już w piątym miesiącu od premiery jego sprzedaż sięgnęła 14 milionów kopii na całym świecie. Tak wielki sukces albumu jest efektem umiejętności Carey, jej warunków głosowych, a także współpracy z takimi producentami jak Dave Hall, Jermaine Dupri, Manuel Seal i Walterem Afanasieffem, który towarzyszył jej od początku kariery.