Debiutancki album Ptakova, zatytułowany Suma wszystkich dźwięków już dostępny! Producentem muzycznym albumu jest Marek Dziedzic znany ze współpracy z takimi artystami jak Mela Koteluk, Artur Rojek czy Sorry Boys. Szybko okazało się, że nadawanie na tych samych muzycznych falach musi zakończyć się powodzeniem. Słychać to już od pierwszych dźwięków na płycie.

Teksty Ptakova stworzyła pod czujnym okiem Jacka Szymkiewicza czyli Budynia z Pogodno, którego umiejętności nie raz posłużyły jako dobry drogowskaz do trafnej transkrypcji rzeczywistości. Utwór „Bez nas” gościnnie wyprodukował Kuba Karaś z The Dumplings. Poza „Bez nas” na płycie znajdą się również single „Corazon” oraz „Kastaniety”.

Płytę promuje teledysk do utworu „Labirynty”.

„Labirynty” to tytuł najnowszego singla i teledysku Ptakovej. Utwór promuje debiutancki album artystki, który swoją premierę ma właśnie dziś. „Labirynty to jeden z 13 utworów, które tworzą „Sumę wszystkich dźwięków”. To mój pamiętnik, moje emocje, głowa i serce. To suma ostatnich lat przyodziana w wielobarwne słowa oraz dźwięki. To lekcja i niezwykła przygoda, którą przeżyłam i przeżywać będę za każdym razem, gdy odsłuchacie zawartych na tej płycie historii. – mówi Ptakova.