Utwór „We Contain Multitudes” Ólafura Arnaldsa w coverowej odsłonie tjomura i YANY z powodzeniem łączy ze sobą dwa światy: akustyczny, reprezentowany przez pianino i wielowarstwowe linie skrzypiec oraz elektroniczny, gdzie prym wiodą wykorzystane licznie syntezatory. Opierając się na fragmencie tematu z oryginalnego utworu (napisanego wyłącznie na pianino), tjomur i YANA stworzyli rozbudowaną, strukturalną kompozycję. Dynamiki i swoistego „drive’u”, obok syntezatorów, przydaje utworowi perkusja, której podłoża można śmiało szukać nawet w drum’owych kompozycjach. W kontrze do perkusji i rozbudowanych partii synth’ów występuje akustyczne pianino, zarówno w warstwie harmoniczno-tematycznej, jak i perkusyjnej (partie preparowane) oraz wielowarstwowe, przestrzenne linie skrzypiec.

Za miks i mastering utworu odpowiada Maciej Milewski, założyciel niezależnej wytwórni Seagull Ross, pod której egidą tjomur i YANA wydają swoją wersję utworu „We Contain Multitudes”.

Ólafur Arnalds:

„To jeden z najlepszych coverów mojej muzyki, jakie słyszałem”.

tjomur:

„Coś, co miało być jedynie ulotną chwilą współdzieloną z fanami Ólafura Arnaldsa na Instagramie, przerodziło się w nieoczekiwany sposób we wspaniałą współpracę z YANĄ. Mimo, że mój fragment udostępniony przez Ólafura Arnaldsa na jego profilu w Instagram Story trwał zaledwie 30 sekund, zarys tego, w którą stronę chciałbym pójść dalej, tlił się od początku w mojej głowie.
Dlatego gdy Ólafur poprosił mnie o przesłanie utworu, gdy będzie ukończony, od razu wiedziałem, że chcę zaprosić YANĘ do współpracy. Gdy pierwszy raz zetknąłem się z jej muzyką podczas premiery jej singla “Light” czułem, że nasze gusta muzyczne są zbliżone i dlatego wspólna wizja co do naszej wersji “We Contain Multitudes” będzie spójna. Bez chwili zastanowienia się mogę potwierdzić, że moje przeczucie sprawdziło się w 100%. YANA wykonała fantastyczną robotę, bez niej ten utwór nie mógłby istnieć.”

YANA:

Bardzo się ucieszyłam, kiedy tjomur zaproponował mi udział w tworzeniu nowej wersji utworu Ólafura Arnaldsa – „We Contain Multitudes.”. Muzyka Ólafura jest mi naprawdę bliska i niejednokrotnie stanowiła inspirację do tworzenia własnych utworów. Wiedziałam, że to będzie spore wyzwanie, bo nie miałam jeszcze okazji współpracować z innym artystą w takim charakterze, a poza tym – oryginalny utwór i jego twórca stawiają poprzeczkę naprawdę wysoko. Zgodziłam się bez wahania, po usłyszeniu fragmentu pomysłu, który wysłał mi tjomur, wiedziałam, że ten kierunek w zupełności mi odpowiada. Na codzień tworzę najczęściej muzykę pełną spokoju, melancholii, posługuję się głównie akustycznym instrumentarium. tjomur zaproponował nieco bardziej dynamiczną odsłonę „We Contain Multitudes” i czułam, że to jest, coś, w czym chciałam wziąć udział od dawna. Myślę, że świetnie się w tej współpracy dopełnialiśmy: tjomur budował warstwę elektroniczną coveru, a ja wypełniłam ją kontrastującymi brzmieniami akustycznych instrumentów.