Ten rok spowodował spowolnienie lub nawet zatrzymanie wielu rzeczy. Na szczęście dla wschodzącego artysty Giveona było zupełnie odwrotnie. Jego kariera nabrała rozpędu po gościnnym udziale na nagraniach demo Drake’aDark Lane”. W międzyczasie, debiutancka EPka „Take Time” pozwoliła kalifornijskiemu piosenkarzowi i autorowi tekstów zwrócić uwagę świata na swój niewątpliwy talent. Teraz wrócił z zupełnie nowym projektem zatytułowanym „When It’s All Said And Done”, który z pewnością zagwarantuje, że Giveon pozostanie na naszym muzycznym radarze na dłużej.

Jeśli to Wasz pierwszy kontakt z twórczością Giveona, nowa, czterościeżkowa EPka wystarczy, aby przekonać się, że medialny szum wokół artysty jest uzasadniony. Płonące barytonowe wokale świetnie współgrają z krajobrazem R&B. Dzięki urzekającym, emocjonalnym melodiom udowadnia, że ​​jest skutecznym gawędziarzem, śpiewając o miłości, żalu i tęsknocie.

Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć więcej od Giveona w najbliższej przyszłości. Na razie musi wystarczyć „When It’s All Said And Done” i śledzenie kolejnych artystycznych dokonań dokumentowanych na Twitterze i Instagramie.