„Come Over” to najnowszy singiel brytyjskiej artystki Jorji Smith. Gościnnie pojawia się w nim dancehallowy artysta z Jamajki – Popcaan. Nagrany podczas podróży do Porto Antonio singiel „Come Over” to, jak mówi artystka:

„Podnoszący na duchu utwór zainspirowany tym uczuciem, gdy rozmawiasz z kimś i nie jesteś w stanie powiedzieć czy mu się podobasz, czy nie. Czasami mogłoby się obyć bez tych gierek”.

Reżyserka animowanego teledysku do singla, Amber Grace Johnson, tak mówi o procesie powstawania klipu: 

Kiedy wszystkie produkcje zatrzymały się z powodu koronawirusa, Jorja odezwała się do mnie. Nie wiedziała, że moim marzeniem było stworzyć klip inspirowany anime. Jestem fanką Ghibli, Satoshi Kon, Aeon Flux, Wicked City i innych klasyków. Animowane produkcje nie mają żadnych barier, oprócz czasowych i finansowych oczywiście – i to jest ich najlepsze. Jeśli chodzi o tematykę i fabułę, możliwości są nieskończone. I tak wymyśliłam, że chcę stworzyć sceny w powietrzu, na motocyklu i scenę walki, w której niezwyciężona Jorja pokonuje zgraję kochasiów na dystopijnej słonecznej planecie, używając swoich włosów jako broni. Mieliśmy to szczęście, że współpracowaliśmy z Future Power Station, którzy zmienili wytwory mojej wyobraźni w rzeczywistość.

Utwór „Come Over” ukazuje się niedługo po premierze singla „By Any Means”, który odnosi się do protestów podczas walki o prawa obywatelskie w Stanach Zjednoczonych.


Dwa lata temu Jorja Smith otrzymała nominację do Grammy za swój debiutancki album „Lost & Found”. Jej kariera nabrała międzynarodowego rozpędu. Artystka gościła na okładkach licznych magazynów, a łączne odtworzenia jej utworów liczy się już w miliardach. Największy hit Jorji Smith – singiel „Be Honest” z 2019 roku – ma prawie 200 milionów odtworzeń.