„Sign O’The Times Super Deluxe Edition” to propozycja dla największych fanów Prince’a i największe zbiory z archiwów muzyka, na które składają się 92 nagrania audio na ośmiu płytach CD i 13 winylach!

„Sign O’The Times Super Deluxe Edition” zawiera cały materiał audio, który ukazał się w 1987 roku, a także 45 niepublikowanych wcześniej nagrań audio zarejestrowanych między majem 1979 a lipcem 1987 raku. Całość uzupełnia zapis koncertu z czerwca 1987 roku, który odbył się na stadionie Galgenwaard w holenderskim Utrechcie podczas trasy „Sign O’The Times”.

Dodatkowo, zarówno zestaw CD jak i winylowy zawierają DVD z pełnym, niepublikowanym wcześniej charytatywnym, sylwestrowym koncertem, który Prince dał 31 grudnia 1987 roku w Paisley Park. Podczas finałowego występu trasy „Sign O’The Times” doszło do jedynej scenicznej kooperacji Prince’a z legendarnym jazzmanem Milesem Davisem.

„Super Deluxe Edition” to również 120-stronicowa książeczka w twardej okładce zawierająca nieopublikowane wcześniej odręcznie napisane przez Prince’a teksty piosenek z tamtego okresu, w tym hitów „U Got The Look”, „I Could Never Take The Place Of You Man” i „Hot Thing”. Do książeczki trafiły również nieznane zdjęcia zrobione przez fotografia Prince’a, Jeffa Katza, od połowy lat 80. od początku lat 90., jak również fotki oryginalnych taśm czy innych materiałów ze studia.

Książeczkę dołączoną do „Super Deluxe Edition” uzupełniają komentarze napisane przez współpracowników i przyjaciół Prince’a: Dave’a Chappelle’a (w rozmowie z fotografem Mathieu Bitton) i Lenny’ego Kravitza; wieloletnią inżynier dźwięku Susan Rogers; Daphne A. Brooks, Williama R. Kenana Jr. – profesora studiów Amerykańskich na uniwersytecie Yale; prowadzącej z radia Minneapolis i piosenkarki Andrei Swensson, gospodarz oficjalnego podcastu Prince’a oraz naukowego badacza Prince’a – Duane’a Tudahla.

Wydawnictwo dostępne jest, m.in. tutaj.