Cok za sprawą najnowszego singla „Wanna Dance” namawia wszystkich do tańca, mimo że prawdopodobnie na każdej szkolnej dyskotece zwykł podpierać parapet. Otrzymujemy poruszającą i chwytliwą muzykę, która sprawia, że po przesłuchaniu pierwszych kilku taktów niepostrzeżenie kołyszemy biodrami. Producenta wspomógł Hnrkvsky, wzbogacając kompozycję o dźwięki odrobinę nostalgicznej trąbki. Cok oczywiście nie zrezygnował ze swoich ulubionych sztuczek, które stały się już niejako jego charakterystycznym znakiem – analogowe syntezatory, pulsujący bas, sample. Jednak chyba pierwszy raz otworzył się na współpracę z innym muzykiem. A poznali się na… Wykopie.

„Wanna Dance” to utwór idealny nie tylko do tańca, ale i do zakopania wszelkich wojennych toporów. Utwór ten po prostu wywołuje takie emocje, że nie można być mściwym i agresywnym w trakcie jego odsłuchu.


Cok to producent z Sosnowca, który jest odpowiedzialny za klasyczny już album „Parę Spraw”, wyprodukowany dla wrocławskiego MC – Rekorda. Ten lubujący się w afroamerykańskiej muzyce lat 70. twórca ma również kilka instrumentalnych albumów w swojej dyskografii – elektro-funkowy „NuFunk” czy oniryczny „SAGALA”. Finalista niemal wszystkich imprez beat battle, organizowanych swego czasu w Polsce. Trębacz Hnrkvsky to absolwent szkoły muzycznej pierwszego stopnia, który grywał już niemal wszystko – jazz, swing i ska, ale i hip-hop nie jest mu obcy. Współpracował z JDRS, który niejednokrotnie produkował muzykę dla Młodego Wilka Popkillera – Karwela