Alicia Keys podzieliła się ze swoimi fanami kolejnym singlem o nazwie „Love Looks Better”. To ostatni kawałek zaprezentowany przed premierą jej nowego, siódmego albumu pod tytułem „ALICIA”. Ten energiczny i pełen pasji utwór przedstawia wrażliwość wokalistki, która niedawno zyskała status najczęściej odznaczanej artystki w XXI wieku przez RIAA (organizację wręczającą w Stanach Złote Płyty).

W procesie twórczym „Love Looks Better” uczestniczył m. in Ryan Tedder z OneRepublic. Premiera singla odbyła się podczas meczu inauguracyjnego NFL, niedługo po tym jak organizacja ogłosiła przekazanie miliarda dolarów na wsparcie czarnej społeczności w Stanach Zjednoczonych.


„Ta piosenka ma w sobie tyle energii! Opowiada o tym jak bardzo jesteśmy zabiegani, jak szybko się przemieszczamy, że nagle chcemy się zatrzymać, porozmawiać, być ze sobą i zobaczyć, że nasza miłość ciągle ma się dobrze. Sądzę, że każdy doskonale rozumie to wyrażenie. ‘Love Looks Better’  to świetna zapowiedz tego co znajdzie się na moim nowym albumie. Melodia w tym utworze będzie Wam tkwiła długo w pamięci i nie będziecie mogli przestać jej nucić.” – mówi Alicia 

W zeszłym roku Alicia Keys dzieliła się ze swoimi fanami skrawkami z jej nadchodzącego albumu „ALICIA”. Będzie to jeden z najbardziej personalnych projektów w karierze piętnastokrotnej zwyciężczyni nagrody Grammy. Wypuszczony w sierpniu singiel, który powstał we współpracy z Khalidem, „So Done” spotkał się z pozytywnymi opiniami krytyków i fanów. Utwór ukazał się niedługo po kawałku „Underdog”, który znalazł się na radiowej liście Top 40 w Stanach Zjednoczonych. Keys zaprezentowała piosenkę podczas gali nagród Grammy, zyskała nominację do nagród BET oraz VMA. Jej megahit z Miguelem „Show Me Love” znalazł się na miejscu 1 listy Billboard Adult R&B Songs. Nowy projekt, pokazujący różne oblicza artystki, będzie również zawierał 3 znane już single Alicii: „Time Machine”, „Good Job” oraz „Perfect Way To Die”.

Premiera albumu “ALICIA” już 18 października!

Alicia Keys to bardzo wszechstronna artystka – piosenkarka, producentka, aktorka, autorka autobiografii, która stała się bestsellerem wg. New York Timesa oraz aktywistka społeczna. Od premiery swojego debiutanckiego albumu „Songs in A Minor” sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Save the date 9.18.20 ✨🎉✨

Post udostępniony przez Alicia Keys (@aliciakeys)