Zgodnie z zapowiedzią firma Beggars Arkive zaczęła prezentację występów swoich artystów w legendarnym programie telewizyjnym Top Of The Pops. Dzięki porozumieniu z BBC i BBC Studios w ciągu 16 tygodni ukażą się łącznie 52 filmy sięgające występu zespołu The Lurkers z 1978 roku – którzy jako pierwsi podpisali kontrakt z Beggars, do Adele z 2008 roku, oraz wcześniej niepublikowane występy w tym programie  innych artystów z tego okresu w tym: Gary’ego Numana, The White Stripes, The Cult, Bauhaus, The Strokes.

Top Of The Pops trwał od 1964 do 2006 roku i był najdłużej emitowanym muzycznym programem telewizyjnym na świecie. Można w nim było zobaczyć występy najlepiej sprzedających się gwiazd w tamtym czasie, a każdy artysta korzystał z okazji aby być w tym programie.


Poza zaprezentowanymi już – Adele „Hometown Glory”, The Cult  „She Sells Sanctuary”, The Strokes „Last Nite”, w najbliższym czasie będzie moża zobaczyć: The Cult „Fire Woman”, The White Stripes „Dead Leaves And The Dirty Ground”, Gary Numan „Cars”, Bauhaus  „Lagartija Nick”. Wszystkie kolejne filmy będą dostępne na kanale Youtube Beggars Arkive, dodawane w każdy czwartek.