„Sings Totally Blonde” to album z piosenkami Michaela Bublé pochodzącymi ze ścieżki dźwiękowej filmu „Totally Blonde”, w którym grał także rolę wokalisty nocnego klubu. Tą płytą, która ukazała się w 2013 roku, artysta potwierdził swój ogromny talent wokalny, zamiłowanie do tradycji muzyki jazzowej oraz doskonałe wyczucie filmowego klimatu przy tworzeniu utworów do filmu.

Dzisiaj, tj. 11 września pojawiła się reedycja albumu, która otrzymała tytuł „Totally”. Wydawnictwo zawiera dwie płyty – CD i DVD. Na CD znajdziemy 7 utworów, które znalazły się w wersji standardowej, na DVD 7 teledysków z udziałem Michaela.

Jak wygląda DVD? Właśnie tak:


Album dostępny jest również w wersji winylowe, niestety na tę chwilę nie wiadomo czy będzie dostępna w polskich sklepach. Jednak jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem, polecamy tę stronę.

Ostatnim studyjnym albumem Michaela Bublé jest krążek „Love” z 2018 roku. Wydawnictwo to zbiór interpretacji słynnych piosenek o miłości. Na albumie znajdzie się napisana samodzielnie przez Michaela „Forever Now” i wspólnie z Charliem Puthem „Love You Anymore”. Wśród klasyków mamy, chociażby kompozycję Rogersa & Harta „My Funny Valentine”, „When You’re Smiling”, „Such A Night”, czy „La Vie En Rose” (w duecie z Cecile McLorin Salvant). Całość zamyka kompozycja „Where Or When”.