Jacob Collier ogłosił trasę koncertową promującą jego czteroczęściowy album “Djesse”. Najnowsza, trzecia część, ujrzała światło dzienne w sierpniu 2020 roku. „Djesse vol. 3” to jak dotąd najlepszy przykład szerokiej współpracy Colliera jako kompozytora i producenta z takim muzykami jak Daniel Caesar, Jessie Reyez, Kiana Ledé, Kimbra, Mahalia, Rapsody, T-Pain, Tank and The Bangas, Tori Kelly, and Ty Dolla $ign. Muzycy towarzyszą Collierowi w podróży jaką nazwał „negatywną akustyczną przestrzenią” (negative acoustic space).


W związku z licznymi premierami (i jeszcze jedną przed nami) Jacob Collier ogłosił światową trasę koncertową. Wiemy, że wystąpi w Warszawie, ale… no właśnie… kiedy i gdzie? Niestety, ta informacja nie została podana. Na stronie internetowej artysty możemy przeczytać jedynie państwa i miasta, w których się pojawi.

Biorąc pod uwagę, że COVID-19 nadal nas nie oszczędza, skłaniamy się raczej ku roku 2021, ale może się mylimy? Czas pokaże. W każdym razie miejcie na uwadze, że Jacob o Polsce pamięta i nas odwiedzi!