Pierwszym utworem zwiastującym wydawnictwo była nowa wersja “Levitating” z gościnnym udziałem Madonny, Missy Elliot, za remiks którego odpowiada The Blessed Madonna! To był dopiero początek…

Dua Lipa wydała “Club Future Nostalgia” – album z remiksami piosenek z jej przebojowej płyty “Future Nostalgia”. Wydawnictwo, które powstało we współpracy z The Blessed Madonna od dzisiaj dostępne jest w stramingach!


“Club Future Nostalgia” to kolekcja remiksów z udziałem największych gwiazd, ale także undergroundowych bohaterów oraz największych, tanecznych talentów na świecie. Nad płytą czuwała i zmiksowała ją na wzór klasycznego mixtape’u The Blessed Madonna. Marea Stamper, jak naprawdę nazywa się artystka, to urodzona w Kentucky, adoptowana przez Chicago, a teraz rezydująca w Londynie DJ-ka i producentka, która jest jedną z najsławniejszych postaci na światowej klubowej scenie.

“Club Future Nostalgia” to eklektyczny, euforyczny miks łączący przeszłość i teraźniejszą. Spotkanie różnych muzycznych światów. House’owe klimaty z lat 90. współgrające z najlepszym popem 2020 roku. A wszystko z dodatkiem ejtisowego soulu i kilkoma nieprzyzwoitymi muzycznymi smaczkami.

Na albumie znalazł się również przygotowany przez Marka Ronsona remiks “Physical” z Gwen Stefani oraz znakomite połączenie utworu “Cosmic Girl” Jamiroquai z “Break My Heart” Dua Lipy!