Niedawno informowaliśmy Was o zbiorze, jaki szykuje dla nas Mariah Carey. Niezwykła kolekcja zatytułowana „The Rarities” zwierać będzie m.in. niewydane wcześniej studyjne utwory, strony B singli, unikatowe nagrania z lat 1990 – 2020 oraz nowy utwór „Save The Day”, który jest już do odsłuchu!

„Save the Day” dostępny jest we wszystkich platformach cyfrowych od dzisiaj, tj. 21 sierpnia. W piosence znalazł się sampel kultowego hitu zespołu Fugees „Killing Me Softly with His Song” oraz transcendentny wokal Ms. Lauryn Hill z oryginalnej piosenki. „Save the Day” to przesłanie, które budzi nadzieję i co najważniejsze, ludzi, którzy spotykają się dla wspólnego dobra.

„Zaczęłam to pisać lata temu – mówi Mariah – a przesłanie utworu brzmi obecnie bardziej niż kiedykolwiek: Jesteśmy w tym razem.”


Na „The Rarities” znajdzie się zbiór jej ulubionych utworów po które artystka sięgnęła do swojego muzycznego skarbca. Ta kompilacja niezwykłych, wcześniej niepublikowanych nagrań Mariah Carey z lat 1990-2020 to rewelacyjna muzyczna retrospektywa, celebrująca wyjątkowy artyzm i wizję artystki.

Mariah Carey zagłębiła się w swoje archiwa, wybierając piosenki, które mają dla niej osobiste znaczenie. Analiza niektórych z tych utworów pojawi się w zapowiadanych wspomnieniach gwiazdy „The Meaning of Mariah Care”.