Pierwszym utworem zwiastującym wydawnictwo jest nowa wersja “Levitating” z gościnnym udziałem Madonny i Missy Elliott, za remix którego odpowiada The Blessed Madonna!

Dua Lipa zapowiedziała wydanie “Club Future Nostalgia” – albumu z remiksami piosenek z jej przebojowej płyty “Future Nostalgia”. Wydawnictwo, które powstało we współpracy z The Blessed Madonna, ukaże się w piątek, 28 sierpnia.  

“Club Future Nostalgia” to kolekcja remiksów z udziałem największych gwiazd, ale także undergroundowych bohaterów oraz największych, tanecznych talentów na świecie. Nad płytą czuwała i zmiksowała ją na wzór klasycznego mixtape’u The Blessed Madonna. Marea Stamper, jak naprawdę nazywa się artystka, to urodzona w Kentucky, adoptowana przez Chicago, a teraz rezydująca w Londynie DJ-ka i producentka, która jest jedną z najsławniejszych postaci na światowej klubowej scenie. 

“Club Future Nostalgia” to eklektyczny, euforyczny miks łączący przeszłość i teraźniejszą. Spotkanie różnych muzycznych światów. House’owe klimaty z lat 90. współgrające z najlepszym popem 2020 roku. A wszystko z dodatkiem ejtisowego soulu i kilkoma nieprzyzwoitymi muzycznymi smaczkami. 

The Blessed Madonna czuwała nad remiksem “Levitating” z udziałem Missy Elliott Madonny, który miał premierę 13 sierpnia. Na albumie znajdzie się również przygotowany przez Marka Ronsona remix “Physical” z Gwen Stefani.

“Club Future Nostalgia” dostępny będzie na wszystkich platformach streamingowych.