Światowej sławy wokalistka i songwriterka LP prezentuje swój najnowszy singiel „The One That You Love”. Utwór napisany został ponownie przy współpracy z Mike’em Del Rio oraz Nate Campany, z którymi LP stworzyła również swój największy hit „Lost On You”.

Napisany i nagrany w San José w Meksyku utwór to muzyczna przygoda, która łączy ponadczasowy wokal LP z nowoczesnością, romantycznością i jak zawsze u LP – wyjątkową wrażliwością. To swoista muzyczna introspekcja, która aż się prosi, żeby słuchać jej głośno.

„Mój najnowszy singiel ‘The One That You Love” to mieszanka wszystkich gatunków muzycznych jakie kocham. Po prostu pozwoliliśmy im się zgrać, jak zwykle, w dzikim stylu. Melodia wyszła z nas tak, jakbyśmy już ją mieli wcześniej napisaną. Wszystkie moje ulubione piosenki, które napisała były właśnie takie” – mówi LP.

Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Darrena Craig, który współpracował m.in. z Rihanną, Kanye West czy Shakirą. Klip nakręcono w Big Sky Ranch w Simi Valley w Californii. Ogromne przestrzenie rancza nadały obrazowi kinowego sznytu a całej ekipie pracującej przy powstawaniu teledysku dały komfort bezpiecznej pracy (klip powstawał w trakcie pandemii koronawirusa).

„W przypadku teledysku chcieliśmy przede wszystkim oddać nastrój i klimat utworu. Wędruję do miasta na koniu i tylko ja wiem, dokąd zmierzam, ale chcę też, żebyś i Ty przyłączył się do mojej wędrówki” – dodaje LP.

Niedawno ukazał się koncertowy album LP „Live In Moscow”.