Po sukcesie albumu „Nat King Cole & Me” z 2017 roku, Porter ponownie przedstawił swoje oryginalne kompozycje ze szczerymi i emocjonalnymi tekstami. Album „All Rise” jest muzyczną fuzją jazzu, soulu, bluesa i gospel. Jak zawsze, Gregory Porter przebija się przez hałas gatunków i bałagan życia swoim bogatym, emocjonalnym głosem i żywiołową osobowością.

Poniżej obejrzeć możecie klip, który powstał do utworu „Concorde”.


Gregory Porter przywrócił jazz szerokiej publiczności, osiągając szczyty list przebojów, wystąpił na legendarnej Pyramid Stage, zaśpiewał dla Królowej, pojawił się w najbardziej popularnych programach TV, był prezenterem serialu dokumentalnego „Gregory Porter’s Popular Voices” na BBC Four. W 2019 roku Porter uruchomił swój podcast „The Hang”, na którym pojawili się tak wybitni goście jak Annie Lennox i Jeff Goldblum. Jest również pierwszym celebrytą, który zaśpiewał kołysankę w programie „CBeebies Bedtime Stories”.

W tym roku, oprócz wydania nowego albumu, Gregory obejmie stanowisko kuratora Cheltenham Jazz Festival, na którym wystąpi 5 maja, po czym wyruszy w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii (9-26 maja), która obejmie kilka koncertów stadionowych oraz 4 występy w Royal Albert Hall w Londynie.