Wizkid, światowa gwiazda afropopu, wypuścił właśnie nowy singiel „Smile”. W utworze gościnnie wzięła udział wokalistka i wielokrotna zwyciężczyni nagrody Grammy, H.E.R. To pierwszy singiel z nadchodzącego, czwartego albumu Wizkida „Made In Lagos”.


Wizkid poprzednio podzielił się ze swoimi fanami takimi utworami jak: „Joro” i „Ghetto Love”, jak również kolaboracją z Beyonce wyróżnioną wieloma nagrodami: „Brown Skin Girl”. Piosenka była wykorzystana w filmie „The Lion King: The Gift”. W październiku Wizkid wznowił działanie swojego festiwalu Starboy Fest, który już drugi rok z rzędu odbył się na wypełnionym po brzegi stadionie o2 Arena w Londynie, jak również miał miejsce w kolejnych miastach (Manchester i Paryż). W maju wytwórnia artysty Starboy Enterntainment wydała płytę „Afro Series” wokalistki Terri, która aktualnie wspina się po szczeblach kariery.

Dzięki współpracom z takimi markami i firmami jak Tecno Mobile, CIROC, Nike, czy United Bank of Africa, Wizkid stał się afrykańskim pionierem, jeśli chodzi o kreowanie nowych możliwości w sferach biznesu i rozrywki.

Premiera najnowszej płyty Wizkida już w tym roku!