Otwarte 1 lipca, niezwykle klimatyczne Miasteczko Praga Centrum działa prężnie już od ponad tygodnia. Odbyły się tam już między innymi wyprzedane koncerty: Kamp!, Reni Jusis, WłodiegoJana Serce czy Tęskno. Jest to jednak ułamek tego, co agencja Follow The Step przygotowała tego lata. 

Oprócz projektu Lato na Pradze i nadchodzących koncertów w plenerowej części kompleksu, artystów takich jak: Sanah, BARANOVSKI, JWP / BC, Rasmentalism czy Hania Rani. Praga Centrum będzie tętnić życiem przez 5 dni w tygodniu, podczas wielu innych wydarzeń.

fot. Zuzanna Sosnowska

Już jutro, tj. 21 lipca wystąpi Paulina Przybysz!

Są to między innymi: niedzielne śniadania, dzienne imprezy z muzyką elektroniczną pod nazwą Electronic Lunch, stand-upy i wieczorne sety DJ-skie najlepszych polskich artystów. Niezależnie od wydarzenia, dla wszystkich gości dostępne są darmowe indoorowe i outdoorowe zielone strefy relaksu, strefa gastronomiczna i liczne bary.

Wszystko to w otoczeniu przepięknie odrestaurowanej i udekorowanej przestrzeni byłej praskiej stalowni. 

fot. Zuzanna Sosnowska

W trakcie wydarzeń zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventów organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.

fot. Zuzanna Sosnowska
fot. Zuzanna Sosnowska
fot. Zuzanna Sosnowska