Tegoroczna edycja chorzowskiego festiwalu dołączyła do listy odwołanych wydarzeń z powodu globalnej pandemii COVID- 19. Organizatorzy FEST Festivalu ogłaszają nową datę, przedłużoną o kolejny dzień. W 2021 roku festiwalowicze będą bawić się przez cztery, a nie trzy dni.

Letnie festiwale to czas, na który co roku niecierpliwie czekają tysiące fanów koncertów, muzyki na żywo i niepowtarzalnego klimatu festiwalowego miasteczka. Globalna pandemia pokrzyżowała te plany – zarówno organizatorom, artystom i festiwalowiczom. FEST Festival wydał w związku z tym oficjalne oświadczenie: 

„Po zakończeniu pierwszej edycji festiwalu, rozpoczęliśmy pracę nad kolejną. Wszystkie pozytywne reakcje z Waszej strony jeszcze bardziej motywowały nas do ciężkiej pracy. Postanowiliśmy, że damy Wam jeszcze więcej wspaniałej muzyki oraz niezapomnianych przeżyć i emocji. Do ostatniej chwili wraz z artystami, którzy mieli wystąpić w tym roku wierzyliśmy, że uda nam się spotkać i bawić podczas tegorocznej edycji FEST Festiwalu. Niestety, musieliśmy się zatrzymać i w tym roku się nie spotkamy. Już teraz zapraszamy Was na FEST Festival 2021, który odbędzie się między 11 a 14 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim. Tym razem będziemy bawić się przez 4 dni z nowym line up’em, ale nie martwcie się – wielu tegorocznych artystów pojawi się także w przyszłym roku. Pamiętajcie, że zachowując swój bilet wspieracie osoby pracujące przy wydarzeniu, w tym również artystów! Obserwujcie nasze kanały, bo szykujemy całą masę niespodzianek i atrakcji! W przyszłym roku wrócimy ze zdwojoną siłą”.

FEST powróci do Parku Śląskiego w dniach 11-14 sierpnia 2021 roku i zostanie wydłużony do czterech dni.

Dodatkowo zmienia się również polityka biletowa. Wszyscy Uczestnicy, którzy zakupili 3-dniowe karnety na drugą edycję wydarzenia, otrzymają tzw. „upgrade” do 4-dniowych karnetów. Organizatorzy pracują nad nowymi ogłoszeniami i zapowiadają, że wrócą jeszcze silniejsi.  

Najważniejsze informacje o biletach: 

  • Wszystkie bilety zachowują swoją ważność na kolejną edycję,
  • Karnety 3-dniowe automatycznie staną się karnetami 4-dniowymi na FEST Festival 2021, 
  • Posiadacze biletów 1-dniowych oraz weekendowych mogą skorzystać ze specjalnej oferty, dzięki której w atrakcyjnej cenie, będą mogą je zmienić w karnety 4-dniowe lub weekendowe.

Możliwość przedłużenia biletów obowiązuje do 31 lipca 2020

W tym roku nie będzie sprzedaży FAN TIX, jak również biletów Early Bird. Regularna sprzedaż biletów rusza 30 czerwca 2020

FEST Festival 2021 – bilety i ceny: 

  • REGULAR TIX 4 dni – 499 PLN 
  • LAST CALL TIX 4 dni – 549 PLN 

Więcej informacji o biletach na stronie internetowej www.festfestival.pl.