BrodkaLinia NocnaPaulina PrzybyszKról, Bitamina to tylko kilku z wielu artystów, którzy zasilają line up wakacyjnego projektu Lato na Pradze i zagrają tego lata w Warszawie. Po ogromnym zainteresowaniu projektem i pierwszych wyprzedanych koncertach, organizatorzy nie zwalniają tempa i ogłaszają kolejnych artystów, którzy zagrają na żywo tego lata na warszawskiej Pradze. 

Do line up’u dołączają: Brodka, Daria Zawiałow, Paulina Przybysz, Tęskno, Król, Rebeka, Linia Nocna, Novika & Baasch, Julia Marcell, Meek, Oh Why?, Smolasty, Sorry Boys, Bitamina oraz dodatkowy koncert zespołu Kwiat Jabłoni


„Zainteresowanie projektem „Lato na Pradze” przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Koncerty pierwszych ogłoszonych Artystów wyprzedały się w kilka godzin. Cieszymy się, że tego lata nasza agencja we współpracy z Pragą Centrum ożywi warszawską scenę muzyczną.”  – Agencja Follow The Step 

Dla fanów muzyki, Praga Centrum stanie się namiastką letnich festiwali w samym centrum Warszawy. Przez całe wakacje pięćdziesięciu polskich artystów wystąpi na żywo w niezwykle urokliwym ogrodzie. 

W trakcie wydarzeń zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventów organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego. 

Liczba biletów w sprzedaży może ulec powiększeniu wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych. Sprzedaż biletów dla pierwszych 150 osób na każde z wydarzeń startuje 10-go czerwca o godzinie 12:00!

Bilety dostępne są tutaj.