Uwielbiana w Polsce LP przygotowała wyjątkową niespodziankę dla swoich fanów. Od dzisiaj we wszystkich polskich serwisach cyfrowych dostępny jest pierwszy koncertowy album „Live In Moscow”!

LP – charyzmatyczna amerykańska wokalistka, która rozkochała w sobie miliony fanów planowała na ten rok ogromną trasę koncertową. Obecna sytuacja z pandemią pokrzyżowała te plany. Ale LP nie zostawia swoich słuchaczy bez niczego! W serwisach cyfrowych ukazał się właśnie koncertowy album „Live In Moscow”.

To pierwszy album LP na żywo!

9 kwietnia 2019 w Crocus City Hall w Moskwie LP wystąpiła przed ogromną publicznością ponad 6000 fanów (koncert był wyprzedany) dając rewelacyjny koncert. Zarejestrowany wtedy album to 17 utworów, w tym mega przeboje „Lost On You” i „Girls Go Wild”, a także jej wersje utworów Kings of Leon i The Rolling Stones!

„Ten koncert to piękny przykład pasji, miłości i przywiązania jakim dziele się ze swoją publicznością! Dziękuję Wam za obecność” – mówi LP.


Kariera LP nabrała zawrotnego tempa dzięki singlowi „Lost On You”, który był #1 w ponad 18 krajach, ma status Diamentu w Meksyku i Francji, 4xPlatyny we Włoszech, 2xPlatyny w Polsce i Grecji oraz Złota w Belgii i Szwajcarii! A niedawno singiel przekroczył 2 miliardy streamów w serwisach cyfrowych! Ostatni studyjny album „Heart To Mouth” ukazał się pod koniec 2018 roku. Album pokrył się w Polsce Złotem!